153226-2000-RB-WD
153226-2000-RB-WD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 153226-2000-RB-WD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 153226-2000-RB-WD
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN 2MM SKT 26POS THRU-BRD SMD
(in US Dollars)
2400 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 153226-2000-RB-WD Fabrikant 3M
Beschrijving CONN 2MM SKT 26POS THRU-BRD SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 48967 pcs Data papier 1532 Series
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 500VDC
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Serie 1532 Rijafstand - Paring 0.079" (2.00mm)
Pitch - Paring 0.079" (2.00mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen 05111166132
1532262000RBWD
3M5422TR
Temperatuur -55°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 26 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Isolatiehoogte 0.129" (3.28mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken Pick and Place
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 26 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Huidige score 1A contact type Female Socket