30310-6002HB
30310-6002HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 30310-6002HB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 30310-6002HB
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN HEADER 10POS DL STR GOLD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 30310-6002HB Fabrikant 3M
Beschrijving CONN HEADER 10POS DL STR GOLD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 229617 pcs Data papier 303xx-(5,6)002HB Low Profile Header
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Shrouding Shrouded - 4 Wall Serie 303
Rijafstand - Paring 0.100" (2.54mm) Pitch - Paring 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte -
Andere namen 05111161772
303106002HB
SE008001767
Temperatuur -55°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 10 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.366" (9.30mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken Keying Slot
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
Huidige score 1A contact type Male Pin
Contact Vorm Square Contact Material Brass
Contact Lengte - Post 0.110" (2.79mm) Contact Lengte - Paring 0.236" (6.00mm)
Contact Voltooi Dikte - Post Flash Contact Voltooi Dikte - Paring Flash
Contact Afwerken - Post Gold Contact Afronden - Paring Gold
connector Type Header toepassingen -
Gerelateerde producten
30310-5002HB Image
  • Deel#:30310-5002HB
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:CONN HEADER 10POS DL R/A GOLD