Huis > producten > Tapes, kleefstoffen, materialen > band > 32-50-3903-BLACK
32-50-3903-BLACK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 32-50-3903-BLACK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 32-50-3903-BLACK
Fabrikant 3M
Beschrijving TAPE DUCT CLOTH BLACK 32"X 50YDS
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 482 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 32-50-3903-BLACK Fabrikant 3M
Beschrijving TAPE DUCT CLOTH BLACK 32"X 50YDS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 482 pcs Data papier 3903 Series
Categorie Tapes, kleefstoffen, materialen Breedte 32.00" (812.80mm)
Gebruik - Dikte - Ondersteuning, Carrier -
Dikte - Adhesive - Dikte 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Temperatuurbereik 200°F (93°C) Max tape Type Duct Cloth