Huis > producten > Kabels, draden > Vlakke Lintkabels > 3365/28SF
3365/28SF
3365/28SF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3365/28SF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3365/28SF
Fabrikant 3M
Beschrijving CBL RIBN 28COND 0.050 GRAY 500'
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 314 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3365/28SF Fabrikant 3M
Beschrijving CBL RIBN 28COND 0.050 GRAY 500' Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 314 pcs Data papier 3365 Series DatasheetStripped Ribbon Cable Length Guide
Categorie Kabels, draden Wire Gauge 28 AWG
Spanning 300V afscherming Unshielded
Serie 3365 lint Breedte 1.400" (35.55mm)
lint Dikte 0.035" (0.89mm) ratings UL Style 2651
toonhoogte 0.050" (1.27mm) Andere namen 00051111949788
Temperatuur -20°C ~ 105°C Aantal geleiders 28
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks
Lengte 500.0' (152.40m) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Jacket Kleur Gray Jacket (isolatie) Materiaal Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Isolatieweerstand 10 GOhm Eerste Dirigent Mark Red
Kenmerken Zippable gedetailleerde beschrijving Flat Ribbon Cable Gray 28 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 500.0' (152.40m)
dirigent Strand 7 Strands / 36 AWG conductor Material Copper, Tinned