929500-01-18-RK
929500-01-18-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 929500-01-18-RK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 929500-01-18-RK
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN HEADER .100 SNGL R/A 18POS
Product parameter
Onderdeel nummer 929500-01-18-RK Fabrikant 3M
Beschrijving CONN HEADER .100 SNGL R/A 18POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Voltage - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy
Type Attributen - Beëindiging Solder
Stijl Board to Board stapelen Direction Male Pin
Shrouding 0.100" (2.54mm) Schild Beëindiging Square
Serie 929 Rijafstand - Paring Unshrouded
RoHS Status Bulk Ripple Current - lage frequentie -
Pitch - Connector - Totale contactlengte 0.130" (3.30mm)
Andere namen 929500E-01-18 Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 1 Aantal posities 18
Aantal Contacten - montage Type Through Hole, Right Angle
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Materiaal - Isolatie All
Fabrikant Onderdeelnummer 929500-01-18-RK Lengte - Post (Mating) -
Differentiële datatransmissie Tin Isolatiehoogte -
Kenmerken - Uitgebreide beschrijving 18 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
Beschrijving CONN HEADER .100 SNGL R/A 18POS Huidige score 2.5A
Current - Max / Contact - Contact Lengte - Post 0.295" (7.49mm)
Contact Voltooi Dikte - Paring Tin Contact Afwerken - Post 200µin (5.08µm)
Contact Afronden - Paring 0.110" (2.79mm) connector Type Header, Breakaway
Werkelijke Diameter Black
Gerelateerde producten
929500-01-19-RK Image
  • Deel#:929500-01-19-RK
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 19POS
  • Op voorraad:107721
929500-01-20 Image
  • Deel#:929500-01-20
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 20POS
  • Op voorraad:70583
929500-01-21 Image
  • Deel#:929500-01-21
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 21POS
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 17POS
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 23POS
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 22POS
929500-01-22-RK Image
  • Deel#:929500-01-22-RK
  • Beschrijving:CONN HEADER .100 SNGL R/A 14POS