929975-01-10-RK
929975-01-10-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 929975-01-10-RK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 929975-01-10-RK
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN RECEPT .100 DUAL STR 20POS
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 929975-01-10-RK Fabrikant 3M
Beschrijving CONN RECEPT .100 DUAL STR 20POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 59743 pcs Data papier 929, 939 Series, Boardmount Socket Datasheet
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 1500V
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Serie 929 Rijafstand - Paring 0.100" (2.54mm)
Pitch - Paring 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Andere namen 5111166633
9299750110RK
929975E-01-10
Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 20 montage Type Through Hole
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Isolatiehoogte 0.325" (8.25mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Huidige score 2A contact type Forked
Contact Vorm Square Contact Material Copper Alloy
Contact Lengte - Post 0.125" (3.18mm) Contact Voltooi Dikte - Post 100.0µin (2.54µm)
Contact Voltooi Dikte - Paring 100.0µin (2.54µm) Contact Afwerken - Post Tin
Contact Afronden - Paring Tin connector Type Receptacle
toepassingen -
Gerelateerde producten
929975-01-09 Image
  • Deel#:929975-01-09
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:CONN RECEPT .100 DUAL STR 18POS
  • Op voorraad:68377
929975-01-13-RK Image
  • Deel#:929975-01-13-RK
  • fabrikanten:3M
  • Beschrijving:CONN RECEPT .100 DUAL STR 26POS
  • Op voorraad:99737
929975-01-13 Image
  • Deel#:929975-01-13
929975-01-12-RK Image
  • Deel#:929975-01-12-RK
  • Beschrijving:CONN RECEPT .100 DUAL STR 24POS
  • Beschrijving:CONN RECEPT .100 DUAL STR 30POS
  • Beschrijving:CONN RECEPT .100 DUAL STR 10POS
  • Beschrijving:CONN RECEPT .100 DUAL STR 22POS
  • Beschrijving:CONN RECEPT .100 DUAL STR 16POS