953105-2000-AR-PR
953105-2000-AR-PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 953105-2000-AR-PR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 953105-2000-AR-PR
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN SOCKET 5POS 2MM VERT SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 953105-2000-AR-PR Fabrikant 3M
Beschrijving CONN SOCKET 5POS 2MM VERT SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 49558 pcs Data papier 9531xx-2000-AR-xx Datasheet95x Series Datasheet
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 1000VDC
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Serie 953 Rijafstand - Paring -
Pitch - Paring 0.079" (2.00mm) Packaging Original-Reel®
Andere namen 3M9383DKR Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 1 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 5 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Thermoplastic Isolatiehoogte 0.169" (4.30mm)
Isolatie Kleur Black Ingress Protection -
Kenmerken Pick and Place bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 5 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Huidige score 1A