953242-2000-AR-PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 953242-2000-AR-PR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 953242-2000-AR-PR
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN SOCKET 42POS 2MM VERT SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 953242-2000-AR-PR Fabrikant 3M
Beschrijving CONN SOCKET 42POS 2MM VERT SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4352 pcs Data papier 95x Series Datasheet9532xx-20x0-AR-xx Datasheet
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 1000VDC
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Serie 953 Rijafstand - Paring 0.079" (2.00mm)
Pitch - Paring 0.079" (2.00mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen 0 00 51111 04431 5
DE500030742
S0 00 51111 04431 5
Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 42 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Thermoplastic Isolatiehoogte 0.169" (4.30mm)
Isolatie Kleur Black Ingress Protection -
Kenmerken Pick and Place bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 42 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Huidige score 1A