957224-2000-AR-TP
957224-2000-AR-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 957224-2000-AR-TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 957224-2000-AR-TP
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN HDR 24POS 2MM VERT SMT 10AU
(in US Dollars)
209 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 957224-2000-AR-TP Fabrikant 3M
Beschrijving CONN HDR 24POS 2MM VERT SMT 10AU Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 29019 pcs Data papier 957 SeriesInterconnect Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Shrouding Shrouded - 4 Wall Serie 957
Rijafstand - Paring 0.079" (2.00mm) Pitch - Paring 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Totale contactlengte -
Andere namen 00051119900637
9572242000ARTP
DE500037234
Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 24 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks
Isolatiehoogte 0.220" (5.60mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken Keying Slot
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Surface Mount 24 position 0.079" (2.00mm)
Huidige score 1A contact type Male Pin