960270-7102-AR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 960270-7102-AR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 960270-7102-AR
Fabrikant 3M
Beschrijving CONN SOCKET DUAL R/A 70POS GOLD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 960270-7102-AR Fabrikant 3M
Beschrijving CONN SOCKET DUAL R/A 70POS GOLD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4999 pcs Data papier 960 Series
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 1000VDC
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Serie 960 Rijafstand - Paring 0.100" (2.54mm)
Pitch - Paring 0.100" (2.54mm) Packaging Tube
Andere namen DE500057273
ZZ150353239
Temperatuur -25°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 70 montage Type Through Hole, Right Angle
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Thermoplastic Isolatiehoogte 0.228" (5.80mm)
Isolatie Kleur Black Ingress Protection -
Kenmerken - bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Huidige score 2A
contact type Female Socket Contact Vorm Square
Contact Material Copper Alloy Contact Lengte - Post 0.118" (3.00mm)