961122-6804-AR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 961122-6804-AR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 961122-6804-AR |
|---|---|
| Fabrikant | 3M |
| Beschrijving | CONN HEADER VERT SGL 22POS GOLD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 961122-6804-AR | Fabrikant | 3M |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | CONN HEADER VERT SGL 22POS GOLD | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 80658 pcs | Data papier | 961xxz-6x04-AR Series |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder | Stijl | Board to Board |
| Shrouding | Unshrouded | Serie | 961 |
| Rijafstand - Paring | - | Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Packaging | Bulk | Totale contactlengte | 0.496" (12.60mm) |
| Andere namen | 3M155862-22 961122-6804-AR-ND DE500042655 ZZ150353538 |
Temperatuur | -25°C ~ 105°C |
| Aantal rijen | 1 | Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 22 | montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - | Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Differentiële datatransmissie | Thermoplastic | Isolatiehoogte | 0.098" (2.50mm) |
| Isolatie Kleur | Black | Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - | bevestegingswijze | Push-Pull |
| gedetailleerde beschrijving | Connector Header Through Hole 22 position 0.100" (2.54mm) | Huidige score | 2A |
| contact type | Male Pin | Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Copper Alloy | Contact Lengte - Post | 0.130" (3.30mm) |
| Contact Lengte - Paring | 0.268" (6.80mm) | Contact Voltooi Dikte - Post | 39.4µin (1.00µm) |