Huis > producten > Kabels, draden - Management > Kabelbinders en Kabellak > CT15NT120S-L
CT15NT120S-L
CT15NT120S-L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CT15NT120S-L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CT15NT120S-L
Fabrikant 3M
Beschrijving 15" NATURAL 120LB CBL TIE 1=1PC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CT15NT120S-L Fabrikant 3M
Beschrijving 15" NATURAL 120LB CBL TIE 1=1PC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 74163 pcs Data papier Cable Ties Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Wire / Cable Tie Type Standard, Locking
Breedte 0.300" (7.62mm) treksterkte 120 lbs (54.43 kg)
Serie - Packaging 50 per Pkg
Andere namen 000-51128-59314-1
3M124MTL
CT15NT120SL
montage Type Screw Mount, Mounting Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Lengte - bij benadering 15.75"
Lengte - werkelijk 1.308' (398.78mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving Standard, Locking Natural 4.00" (101.60mm) 0.300" (7.62mm) 120 lbs (54.43 kg) 1.308' (398.78mm)
Kleur Natural bundel Diameter 4.00" (101.60mm)