Huis > producten > Kabels, draden - Management > Krimpkous > IMCSN-0800-48A
IMCSN-0800-48A
IMCSN-0800-48A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IMCSN-0800-48A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IMCSN-0800-48A
Fabrikant 3M
Beschrijving HEAT SHRINK IMCSN 0800 BK 48A
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs
20 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IMCSN-0800-48A Fabrikant 3M
Beschrijving HEAT SHRINK IMCSN 0800 BK 48A Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6565 pcs Data papier IMCSN Tubing
Categorie Kabels, draden - Management Type Tubing, Flexible
krimp Ratio 3 to 1 Shrink Temperatuur -
Serie IMCSN Herstelde Wanddikte -
Andere namen 00054007588115
3M161650
IMCSN-0800-48A-ND
Temperatuur -55°C ~ 110°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable Materiaal Polyolefin (PO)
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Lengte 4.00' (1.22m)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inner Diameter - Geleverd 0.800" (20.32mm)
Inner Diameter - Hersteld 0.220" (5.59mm) Kenmerken Adhesive Lined
gedetailleerde beschrijving Heat Shrink Tubing, Flexible 0.800" (20.32mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m) Kleur Black