Huis > producten > Kabelmontages > Rechthoekige Kabelmontages > M2MXH-6006J
M2MXH-6006J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M2MXH-6006J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M2MXH-6006J
Fabrikant 3M
Beschrijving IDC CABLE - MDM60H/MC60G/X
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer M2MXH-6006J Fabrikant 3M
Beschrijving IDC CABLE - MDM60H/MC60G/X Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4276 pcs Data papier 78xx Series3365 Series Datasheet
Categorie Kabelmontages Gebruik Board In
afscherming Unshielded Serie -
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Aantal rijen 2 Aantal posities 60
Lengte 0.500' (152.40mm, 6.00") Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 60 Position Cable Assembly Rectangular PCB to Cable 0.500' (152.40mm, 6.00")