Huis > producten > Kabelmontages > Rechthoekige Kabelmontages > M3BBK-1006R
M3BBK-1006R
M3BBK-1006R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M3BBK-1006R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M3BBK-1006R
Fabrikant 3M
Beschrijving IDC CABLE - MSR10K/MC10M/MSR10K
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M3BBK-1006R Fabrikant 3M
Beschrijving IDC CABLE - MSR10K/MC10M/MSR10K Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Kabelmontages Gebruik -
afscherming Unshielded Serie -
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Aantal rijen 2 Aantal posities 10
Lengte 0.500' (152.40mm, 6.00") Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Strain Relief gedetailleerde beschrijving 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")