Huis > producten > Kabelmontages > Rechthoekige Kabelmontages > M3URK-6006R
M3URK-6006R
M3URK-6006R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M3URK-6006R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M3URK-6006R
Fabrikant 3M
Beschrijving IDC CABLE - MKS60K/MC60M/MPR60K
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M3URK-6006R Fabrikant 3M
Beschrijving IDC CABLE - MKS60K/MC60M/MPR60K Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Kabelmontages Gebruik -
afscherming Unshielded Serie -
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Aantal rijen 2 Aantal posities 60
Lengte 0.500' (152.40mm, 6.00") Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Polarizing Key, Strain Relief gedetailleerde beschrijving 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")