MTV18-250Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MTV18-250Q met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MTV18-250Q
Fabrikant 3M
Beschrijving MALE DISCON VINYL INS HIGHLAND
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MTV18-250Q Fabrikant 3M
Beschrijving MALE DISCON VINYL INS HIGHLAND Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 18-22 AWG
Beëindiging Crimp terminal Type Standard
tabblad Breedte 0.250" (6.35mm) tabblad Dikte 0.032" (0.81mm)
tab Lengte - Serie Highland™
Packaging Bulk Andere namen 00051128600313
3M157481
MTV18-250Q-ND
montage Type Free Hanging (In-Line) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks Lengte - Overall 0.930" (23.62mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant isolatie Diameter 0.145" (3.68mm)
Isolatie Non-Mating End Insulated Geslacht Male
Kenmerken Butted Seam gedetailleerde beschrijving 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated