Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > GEN4-ULCD-35DT-PI
GEN4-ULCD-35DT-PI
GEN4-ULCD-35DT-PI
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GEN4-ULCD-35DT-PI met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GEN4-ULCD-35DT-PI
Fabrikant 4D Systems
Beschrijving DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer GEN4-ULCD-35DT-PI Fabrikant 4D Systems
Beschrijving DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Optoelectronics Viewing Area 49.00mm W x 73.40mm H
Touch screen Resistive Serie gen4
Andere namen 1613-1186 Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interface I²C, SPI, TTL
Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB) dot Size -
dot Pixels 480 x 320 (HVGA) dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H
Display-type TFT - Color Display Mode Transmissive
Schermdiameter 3.5" (88.90mm) gedetailleerde beschrijving Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA)