Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > ULCD-43PCT
ULCD-43PCT
ULCD-43PCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ULCD-43PCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ULCD-43PCT
Fabrikant 4D Systems
Beschrijving 4.3" 480X272 PIXEL INTELLIGENT L
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 486 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ULCD-43PCT Fabrikant 4D Systems
Beschrijving 4.3" 480X272 PIXEL INTELLIGENT L Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 486 pcs Data papier ULCD-43P(T, CT) Datasheet
Categorie Optoelectronics Viewing Area 95.04mm W x 53.86mm H
Touch screen Capacitive Serie -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interface I²C, TTL
Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB) dot Size -
dot Pixels 480 x 272 dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H
Display-type TFT - Color Display Mode Transmissive
Schermdiameter 4.3" (109.22mm) gedetailleerde beschrijving Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272