ADM7154ACPZ-2.5-R7
ADM7154ACPZ-2.5-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ADM7154ACPZ-2.5-R7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ADM7154ACPZ-2.5-R7
Fabrikant ADI (Analog Devices, Inc.)
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 600MA 8LFCSP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ADM7154ACPZ-2.5-R7 Fabrikant ADI (Analog Devices, Inc.)
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 600MA 8LFCSP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 29258 pcs Data papier ADM7154
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 5.5V Leverancier Device Pakket 8-LFCSP-WD (3x3)
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 8-WFDFN Exposed Pad, CSP
PSRR - Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen ADM7154ACPZ-2.5-R7CT
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 600mA 8-LFCSP-WD (3x3) Current - Supply (Max) 10mA
Actueel - Quiescent (Iq) 7mA Current - Output 600mA