ADP122ACPZ-2.5-R7
ADP122ACPZ-2.5-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ADP122ACPZ-2.5-R7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ADP122ACPZ-2.5-R7
Fabrikant ADI (Analog Devices, Inc.)
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 300MA 6LFCSP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ADP122ACPZ-2.5-R7 Fabrikant ADI (Analog Devices, Inc.)
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 300MA 6LFCSP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5334 pcs Data papier ADP122,123
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.15V @ 300mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 5.5V Leverancier Device Pakket 6-LFCSP-UD (2x2)
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-UDFN Exposed Pad, CSP
PSRR 60dB (10kHz ~ 100kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen ADP122ACPZ-2.5-R7-ND
ADP122ACPZ-2.5-R7TR
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Current - Supply (Max) 240µA Actueel - Quiescent (Iq) 105µA
Current - Output 300mA Beheersfuncties Enable