ADP151ACBZ-2.5-R7
ADP151ACBZ-2.5-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ADP151ACBZ-2.5-R7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ADP151ACBZ-2.5-R7
Fabrikant ADI (Analog Devices, Inc.)
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4WLCSP
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ADP151ACBZ-2.5-R7 Fabrikant ADI (Analog Devices, Inc.)
Beschrijving IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4WLCSP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 123195 pcs Data papier ADP151 Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.2V @ 200mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 5.5V Leverancier Device Pakket 4-WLCSP (0.76x0.76)
PSRR - Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen ADP151ACBZ-2.5-R7TR
ADP151ACBZ25R7
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 4-WLCSP (0.76x0.76) Current - Supply (Max) 350µA
Actueel - Quiescent (Iq) 20µA Current - Output 200mA