ADP1752ACPZ-1.2-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ADP1752ACPZ-1.2-R7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ADP1752ACPZ-1.2-R7
Fabrikant ADI (Analog Devices, Inc.)
Beschrijving IC REG LINEAR 1.2V 800MA 16LFCSP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ADP1752ACPZ-1.2-R7 Fabrikant ADI (Analog Devices, Inc.)
Beschrijving IC REG LINEAR 1.2V 800MA 16LFCSP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50321 pcs Data papier ADP1752,53
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.2V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 3.6V Leverancier Device Pakket 16-LFCSP-WQ (4x4)
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 16-WQFN Exposed Pad, CSP
PSRR - Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen ADP1752ACPZ-1.2-R7CT
ADP1752ACPZ12R7
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 800mA 16-LFCSP-WQ (4x4) Current - Supply (Max) 1.2mA
Actueel - Quiescent (Iq) 800µA Current - Output 800mA