ADP1761ACPZ0.95-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ADP1761ACPZ0.95-R7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ADP1761ACPZ0.95-R7
Fabrikant ADI (Analog Devices, Inc.)
Beschrijving IC REG LINEAR 0.95V 1A 16LFCSP
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ADP1761ACPZ0.95-R7 Fabrikant ADI (Analog Devices, Inc.)
Beschrijving IC REG LINEAR 0.95V 1A 16LFCSP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 19513 pcs Data papier ADP1761 Datasheet
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.053V @ 1A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 0.95V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 1.98V Leverancier Device Pakket 16-LFCSP-WQ (3x3)
Serie - Beschermingsfuncties Current Limit, Thermal Overload
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 16-WFQFN Exposed Pad
PSRR 67dB ~ 35dB (10kHz ~ 1MHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen ADP1761ACPZ0.95-R7TR
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) Aantal Regulators 1