Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Logica - Tellers, Dividers > 74F269SPC
74F269SPC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 74F269SPC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 74F269SPC
Fabrikant AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beschrijving IC COUNTER BIN BIDIR 8BIT 24-DIP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 74F269SPC Fabrikant AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beschrijving IC COUNTER BIN BIDIR 8BIT 24-DIP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5889 pcs Data papier 74F269
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 4.5V ~ 5.5V
Trigger Type Positive Edge timing -
Leverancier Device Pakket 24-PDIP Serie 74F
Reset - Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP (0.300", 7.62mm) Andere namen 74F269