Huis > producten > isolatoren > Optoisolators - Transistor, Photovoltaic Output > MOC119300
MOC119300
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MOC119300 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MOC119300
Fabrikant AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beschrijving OPTOISO 5.3KV DARLINGTON 6-DIP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MOC119300 Fabrikant AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beschrijving OPTOISO 5.3KV DARLINGTON 6-DIP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5203 pcs Data papier MOC119
Categorie isolatoren Voltage - Output (Max) 30V
Voltage - Isolatie 5300Vrms Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) 1.15V
Vce Saturation (Max) 1V Schakel Aan / Uit Tijd (Typ) 3.5µs, 95µs
Leverancier Device Pakket 6-DIP Serie -
Rise / Fall Time (Typ) - Packaging Tube
Verpakking / doos 6-DIP (0.300", 7.62mm) Output Type Darlington
Temperatuur -55°C ~ 100°C Aantal kanalen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type DC
gedetailleerde beschrijving Optoisolator Darlington Output 5300Vrms 1 Channel 6-DIP Huidige Transfer Ratio (Min) 300% @ 10mA
Huidige Transfer Ratio (Max) - Current - Output / Channel 150mA
Huidige - DC Vooruit (Als) (Max) 60mA