Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CRGH0805F412R
CRGH0805F412R
CRGH0805F412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CRGH0805F412R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CRGH0805F412R
Fabrikant AMP Connectors / TE Connectivity
Beschrijving RES SMD 412 OHM 1% 1/3W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CRGH0805F412R Fabrikant AMP Connectors / TE Connectivity
Beschrijving RES SMD 412 OHM 1% 1/3W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5613453 pcs Data papier CRGH Series SpecPassive Components Selection Guide
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.083" L x 0.051" W (2.10mm x 1.30mm) Serie CRGH, Neohm
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.333W, 1/3W