Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RN73C1J412RBTDF
RN73C1J412RBTDF
RN73C1J412RBTDF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RN73C1J412RBTDF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RN73C1J412RBTDF
Fabrikant AMP Connectors / TE Connectivity
Beschrijving RES SMD 412 OHM 0.1% 1/16W 0603
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RN73C1J412RBTDF Fabrikant AMP Connectors / TE Connectivity
Beschrijving RES SMD 412 OHM 0.1% 1/16W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 141519 pcs Data papier RN73 Series Datasheet1676970RN73 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serie RN73, Holsworthy
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.063W, 1/16W