Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RP73D1J412RBTG
RP73D1J412RBTG
RP73D1J412RBTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RP73D1J412RBTG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RP73D1J412RBTG
Fabrikant AMP Connectors / TE Connectivity
Beschrijving RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0603
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RP73D1J412RBTG Fabrikant AMP Connectors / TE Connectivity
Beschrijving RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 76754 pcs Data papier RP73 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±15ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serie RP73, Holsworthy
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Andere namen 8-1879744-8 Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.022" (0.55mm) Kenmerken -
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 412 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film