Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RQ73C2A412RBTD
RQ73C2A412RBTD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RQ73C2A412RBTD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RQ73C2A412RBTD
Fabrikant AMP Connectors / TE Connectivity
Beschrijving RES 412 OHMS 0.1% 1/5W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RQ73C2A412RBTD Fabrikant AMP Connectors / TE Connectivity
Beschrijving RES 412 OHMS 0.1% 1/5W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 253480 pcs Data papier RQ73 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±10ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RQ73
panel Mode 412 Ohms Vermogen (Watt) 0.2W, 1/5W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Andere namen 5-2176379-7
A140326TR
Temperatuur -55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm) Kenmerken Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 412 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film