Huis > producten > schakelaars > Tactiele schakelaars > ADTSM62YVTR
ADTSM62YVTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ADTSM62YVTR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ADTSM62YVTR
Fabrikant APEM Inc.
Beschrijving SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
(in US Dollars)
2700 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ADTSM62YVTR Fabrikant APEM Inc.
Beschrijving SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 226367 pcs Data papier ADTS(6,M), AKTSC6 Series
Categorie schakelaars Klemtype Gull Wing
switch Travel 0.25mm schakelfunctie Off-Mom
Serie ADTS Packaging Tape & Reel (TR)
schets 6.20mm x 6.20mm Temperatuur -25°C ~ 70°C
Operating Force 520gf montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) mechanische Life -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Verlichting Voltage (nominaal) - Verlichting, Kleur -
Verlichting Non-Illuminated Kenmerken Tactile Feedback
gedetailleerde beschrijving Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Contact Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO actuator Type Standard
actuator Orientation Top Actuated actuator Materiaal Polyamide (PA), Nylon
Actuator Lengte, Rechterhoek - Actuator Hoogte van PCB, Verticaal 5.00mm