Huis > producten > schakelaars > DIP-schakelaars > DPL12BUTV
DPL12BUTV
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DPL12BUTV met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DPL12BUTV
Fabrikant APEM Inc.
Beschrijving SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DPL12BUTV Fabrikant APEM Inc.
Beschrijving SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5716 pcs Data papier
Categorie schakelaars wasbaar Yes
Nominale spanning 24VDC Klemtype PC Pin
Serie DPL toonhoogte 0.100" (2.54mm), Full
Packaging Tube Temperatuur -20°C ~ 70°C
Aantal posities 12 montage Type Through Hole, Right Angle
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) mechanische Life 5,000 Cycles
Lengte 1.261" (32.03mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte boven Board 0.402" (10.20mm) Kenmerken Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
elektrische Life 2,000 Cycles gedetailleerde beschrijving Dip Switch SPST 12 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 50mA 24VDC
Huidige score 50mA Contact Material Phosphor Bronze
Contact Finish Gold Circuit SPST
Materiaal behuizing Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled actuator Type Piano
actuator Level Raised
Gerelateerde producten
  • Deel#:DPL10T
  • fabrikanten:APEM Inc.
  • Op voorraad:5348
  • Deel#:DPL08
  • fabrikanten:APEM Inc.
  • Beschrijving:SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V
  • Op voorraad:4411
  • Deel#:DPL08TN
  • Deel#:DPL07T
  • Deel#:DPL09T
  • Deel#:DPL07
  • Deel#:DPL10
  • Deel#:DPL08T
  • Deel#:DPL12
  • Deel#:DPL09