Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 0925-101J
0925-101J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0925-101J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0925-101J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 67647 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
3500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0925-101J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 67647 pcs Data papier 0925(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) afscherming Shielded
Serie 0925 ratings -
Q @ Freq 54 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen 0925-101J TR 3500
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 100nH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 490MHz
gedetailleerde beschrijving 100nH Shielded Molded Inductor 670mA 100 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Huidige score 670mA Current - Verzadiging 670mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:0925-102K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
  • Op voorraad:74524
0925-0-15-20-73-14-26-0 Image
  • Deel#:0925-101K
  • fabrikanten:API Delevan