Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 0925R-121J
0925R-121J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0925R-121J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0925R-121J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
(in US Dollars)
3500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0925R-121J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 81752 pcs Data papier 0925(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) afscherming Shielded
Serie 0925R ratings -
Q @ Freq 52 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen 0925R-121J TR 3500
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 120nH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 430MHz
gedetailleerde beschrijving 120nH Shielded Molded Inductor 635mA 110 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Huidige score 635mA Current - Verzadiging 635mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:0925R-104K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH
  • Op voorraad:40256
  • Deel#:0925R-124H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM TH
  • Op voorraad:24854
  • Deel#:0925R-102H
  • Beschrijving:FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
  • Deel#:0925R-102K
  • Deel#:0925R-102J
  • Deel#:0925R-124K