Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1008-033J
1008-033J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1008-033J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1008-033J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 61805 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1008-033J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 61805 pcs Data papier 1008(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1008
Size / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) afscherming Unshielded
Serie 1008 ratings -
Q @ Freq 40 @ 50MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD, J-Lead Andere namen 1008-033J TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 50MHz Inductie 3.3nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.085" (2.16mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 2.7GHz
gedetailleerde beschrijving 3.3nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Huidige score 1.562A Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
1008-047M Image
  • Deel#:1008-047M
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7NH 1.562A 50 MOHM
  • Op voorraad:52710
1008-033M Image
  • Deel#:1008-033M
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:58968
  • Deel#:1008-047K
  • Beschrijving:FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM
  • Deel#:1008-018K
  • Beschrijving:FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
  • Deel#:1008-056J
  • Beschrijving:FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
  • Beschrijving:FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM