Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1008-101H
1008-101H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1008-101H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1008-101H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 728MA 230 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 33317 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1008-101H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 728MA 230 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 33317 pcs Data papier 1008(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket 1008
Size / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) afscherming Unshielded
Serie 1008 ratings -
Q @ Freq 15 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD, J-Lead Andere namen 1008-101H TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 100nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.085" (2.16mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 550MHz
gedetailleerde beschrijving 100nH Unshielded Inductor 728mA 230 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Huidige score 728mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:1008-103G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
  • Op voorraad:32780
  • Deel#:1008-101F
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:24090
  • Deel#:1008-100J
  • Beschrijving:FIXED IND 10NH 1.562A 50 MOHM
1008-101K Image
  • Deel#:1008-101K
  • Deel#:1008-102G
  • Beschrijving:FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD
  • Deel#:1008-068K
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM