Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1008-331H
1008-331H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1008-331H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1008-331H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 40464 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1008-331H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 40464 pcs Data papier 1008(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket 1008
Size / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) afscherming Unshielded
Serie 1008 ratings -
Q @ Freq 40 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD, J-Lead Andere namen 1008-331H TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.085" (2.16mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 300MHz
gedetailleerde beschrijving 330nH Unshielded Inductor 954mA 165 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 165 mOhm Max
Huidige score 954mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
1008-332K Image
  • Deel#:1008-332K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
  • Op voorraad:49644
  • Deel#:1008-332G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:27843
  • Deel#:1008-333G
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
  • Deel#:1008-331F
  • Deel#:1008-273H
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 146MA 7 OHM SMD
  • Deel#:1008-330J
  • Beschrijving:FIXED IND 33NH 1.105A 100 MOHM
1008-331K Image
  • Deel#:1008-331K
  • Deel#:1008-333F
  • Beschrijving:FIXED IND 2.7UH 413MA 880 MOHM
  • Deel#:1008-332H
1008-273J Image
  • Deel#:1008-273J