Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1008R-123G
1008R-123G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1008R-123G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1008R-123G
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1008R-123G Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 29223 pcs Data papier 1008(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket 1008
Size / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm) afscherming Unshielded
Serie 1008R ratings -
Q @ Freq 30 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD, J-Lead Andere namen 1008R-123G TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 12µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.085" (2.16mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 24MHz
gedetailleerde beschrijving 12µH Unshielded Inductor 207mA 3.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Huidige score 207mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
1008R-151K Image
  • Deel#:1008R-151K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 150NH 1.168A 110 MOHM