Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 100R-101N
100R-101N
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100R-101N met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100R-101N
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 304MA 170 MOHM
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 100R-101N Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 304MA 170 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3896 pcs Data papier 100 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 100R ratings -
Q @ Freq 40 @ 50MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 100R-101N BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Free Hanging (In-Line)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 50MHz Inductie 100nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.065" (1.65mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 250MHz
gedetailleerde beschrijving 100nH Unshielded Inductor 304mA 170 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Huidige score 304mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:100R-102G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 1UH 145MA 730 MOHM
  • Op voorraad:1073
  • Deel#:100R-101K
  • fabrikanten:API Delevan