Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 100R-152F
100R-152F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100R-152F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100R-152F
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.5UH 114MA 1.2 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 906 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer 100R-152F Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.5UH 114MA 1.2 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 906 pcs Data papier 100 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 100R ratings -
Q @ Freq 32 @ 7.9MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 100R-152F BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Free Hanging (In-Line)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 1.5µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.065" (1.65mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 110MHz
gedetailleerde beschrijving 1.5µH Unshielded Inductor 114mA 1.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Huidige score 114mA Current - Verzadiging -