Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 100R-271M
100R-271M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100R-271M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100R-271M
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270NH 256MA 240 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 100R-271M Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270NH 256MA 240 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3494 pcs Data papier 100 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 100R ratings -
Q @ Freq 40 @ 25MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 100R-271M BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Free Hanging (In-Line)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 270nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.065" (1.65mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 250MHz
gedetailleerde beschrijving 270nH Unshielded Inductor 256mA 240 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Huidige score 256mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:100R-222K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 2.2UH 96MA 1.7 OHM
  • Op voorraad:3088
  • Deel#:100R-271K
  • fabrikanten:API Delevan