Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 100R-472J
100R-472J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 100R-472J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 100R-472J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 71MA 3.1 OHM
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 100R-472J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 71MA 3.1 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2570 pcs Data papier 100 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 100R ratings -
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 100R-472J BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Free Hanging (In-Line)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 4.7µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.065" (1.65mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 55MHz
gedetailleerde beschrijving 4.7µH Unshielded Inductor 71mA 3.1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max
Huidige score 71mA Current - Verzadiging -