Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-103JS
103-103JS
103-103JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-103JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-103JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 16306 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-103JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 16306 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 24 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-103JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 10µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 40MHz
gedetailleerde beschrijving 10µH Unshielded Inductor 165mA 3.45 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.45 Ohm Max
Huidige score 165mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-103K Image
  • Deel#:103-103K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:27356
103-1030-BL-F0500 Image
103-103J Image
  • Deel#:103-103J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:21803
103-103G Image
  • Deel#:103-103G