Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-151JS
103-151JS
103-151JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-151JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-151JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 16774 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-151JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 16774 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 25 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-151JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 150nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 650MHz
gedetailleerde beschrijving 150nH Unshielded Inductor 745mA 175 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max
Huidige score 745mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-151J Image
  • Deel#:103-151J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:22003
103-151KS Image
  • Deel#:103-151KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:22664
103-151HS Image
  • Deel#:103-151HS
103-151K Image
  • Deel#:103-151K
103-150M Image
  • Deel#:103-150M
  • Beschrijving:FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
103-152G Image
  • Deel#:103-152G
  • Beschrijving:FIXED IND 1.5UH 340MA 840 MOHM