Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-391HS
103-391HS
103-391HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-391HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-391HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10177 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-391HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10177 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 22 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-391HS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 390nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 235MHz
gedetailleerde beschrijving 390nH Unshielded Inductor 635mA 240 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Huidige score 635mA Current - Verzadiging -