Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-392JS
103-392JS
103-392JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-392JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-392JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 15345 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-392JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 15345 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 24 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-392JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 3.9µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 68MHz
gedetailleerde beschrijving 3.9µH Unshielded Inductor 250mA 1.55 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.55 Ohm Max
Huidige score 250mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-391JS Image
  • Deel#:103-391JS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
  • Op voorraad:18973
103-392K Image
  • Deel#:103-392K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:25136
103-391KS Image
  • Deel#:103-391KS
103-471F Image
  • Deel#:103-471F
  • Beschrijving:FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM