Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-471HS
103-471HS
103-471HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-471HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-471HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 12397 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-471HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 12397 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 22 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-471HS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 470nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 215MHz
gedetailleerde beschrijving 470nH Unshielded Inductor 610mA 260 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Huidige score 610mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-470M Image
  • Deel#:103-470M
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
  • Op voorraad:24217
103-470K Image
  • Deel#:103-470K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:22319
103-471K Image
  • Deel#:103-471K
103-470JS Image
  • Deel#:103-470JS
103-471F Image
  • Deel#:103-471F
103-472HS Image
  • Deel#:103-472HS
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
103-471FS Image
  • Deel#:103-471FS
103-472F Image
  • Deel#:103-472F
103-471H Image
  • Deel#:103-471H
103-472H Image
  • Deel#:103-472H
103-471J Image
  • Deel#:103-471J
103-471G Image
  • Deel#:103-471G