Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103R-220MS
103R-220MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103R-220MS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103R-220MS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 103R-220MS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 22NH 950MA 108 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 22305 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103R ratings -
Q @ Freq 50 @ 50MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103R-220MS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 50MHz Inductie 22nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.8GHz
gedetailleerde beschrijving 22nH Unshielded Inductor 950mA 108 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 108 mOhm Max
Huidige score 950mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:103R-221F
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
  • Op voorraad:6547
  • Deel#:103R-221H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:13735
  • Deel#:103R-183K
  • Beschrijving:FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD