Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103R-223JS
103R-223JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103R-223JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103R-223JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 103R-223JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17775 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103R ratings -
Q @ Freq 25 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103R-223JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 22µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 25MHz
gedetailleerde beschrijving 22µH Unshielded Inductor 125mA 6.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 6.4 Ohm Max
Huidige score 125mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:103R-223K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:27702
  • Deel#:103R-223HS
  • fabrikanten:API Delevan