Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103R-470JS
103R-470JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103R-470JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103R-470JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103R-470JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18032 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103R ratings -
Q @ Freq 42 @ 50MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103R-470JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 50MHz Inductie 47nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.22GHz
gedetailleerde beschrijving 47nH Unshielded Inductor 820mA 145 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 145 mOhm Max
Huidige score 820mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:103R-392H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
  • Op voorraad:12475
  • Deel#:103R-470J
  • fabrikanten:API Delevan